Ana Sayfa
Ürünler
Kurumsal
Galeri
Kataloglar
Servisler
İnsan Kaynakları
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
Ürünlerimiz
VRF Sistemleri
Havalandırma
Baca Sistemleri
İzolasyon
General Klimalar
Sigma Klimalar
Mitsubishi Klimalar
- Haberler
- Duyurular
- Galeri
- İnsan Kaynakları
- Elektronik Dergi
- İletişim
ÜRÜNLER
Ana SayfaÜrünler « geri dön
Split Duvar Tipi
 
Split İnverter Duvar Tipi
 
Split İnverter Duvar Tipi Plasma
 
Split İnverter Tavan Duvar Tipi
 
Tavan Tipi
 
Yer Tavan Tipi
 
Kaset Tipi
 
İnverter Kaset Tipi
 
Kanallı Tipi
 
24 yıldır Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi olan İklimsa, dünya klima sektörünün ve Avrupa split klima pazarının önde gelen isimlerinden teknoloji öncüsü Japon General markasını da geniş ürün gamına ekledi.
Üstün Teknoloji ile Yüksek Verimlilik
General, Tavan/Duvar Tipi Inverter klimalarında Otomatik Filtre Temizleme özelliğini kullanarak dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Tavan/Duvar Tipi Inverter klimalar, bu benzersiz özelliklerinin yanı sıra ısıtma ve soğutma kapasiteleri ve yüksek enerji verimlilik seviyeleri ile özellikle Avrupa’da çok fazla talep görüyor. Ayrıca bu modeller, Power Difüzörün sağladığı, uzun mesafelere üfleme yapabilme özelliği sayesinde geniş mekanlar için de tercih ediliyor.
Otomatik Filtre Temizleme
General’in öne çıkan diğer modeli olan Plasma Inverter klimalar, sisteminde bulunan gerçek elektrostatik filtre ile ortamda bulunan havayı, ozon ve iyon yükleyerek daha etkin şekilde temizleme özelliğine sahip. 9.000 ve 12.000 Btu/h kapasiteli modellerinde, sessiz çalışma modunda ses seviyesi 20 dB(A) değerine düşerek, sessiz çalışma ortamlarında veya uyuduğunuz yerde rahatça kullanılabilmeyi sağlar.
Geniş Çalışma Aralığı
Bunun yanında General Inverter Duvar tipi split klimaların tüm modelleri, -10˚C’lik dış ortam sıcaklığında soğutma ve -15˚C’lik dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme özelliğiyle düşük ortam sıcaklığı gerektiren bilgisayar odaları gibi mekanlarda kullanılabir.
Geniş Ürün Yelpazesi
Her ihtiyaca cevap verebilecek geniş ürün yelpazesiyle, istenen herşeyi müşteriye sunuyor.
 
Adres: Tabakhane Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No.55/Z1 Erenler / SAKARYA Telefon: 0 264 777 12 57  Faks: 0264 777 12 55  E-Posta: info@oziklimlendirme.com.tr
 
Ana Sayfa | Ürünler | Kurumsal | Haberler | Kataloglar | Galeri | İnsan Kaynakları | Etiketler | İletişim © Tüm Hakları Saklıdır