Ana Sayfa
Ürünler
Kurumsal
Galeri
Kataloglar
Servisler
İnsan Kaynakları
İletişim
 Hızlı Erişim
- Ana Sayfa
- Hakkımızda
Ürünlerimiz
VRF Sistemleri
General VRF Sistemi
Havalandırma
Baca Sistemleri
İzolasyon
General Klimalar
Sigma Klimalar
Mitsubishi Klimalar
- Haberler
- Duyurular
- Galeri
- İnsan Kaynakları
- Elektronik Dergi
- İletişim
ÜRÜNLER
Ana SayfaÜrünler VRF Sistemleri « geri dön
General VRF Sistemi
1 / 1
 
26 yıldır iklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncularından ve Avrupa split klima pazar lideri Fujitsu General Limited firması ile işbirliği yaparak geniş ürün gamına General marka VRF sistemlerini de ekledi.

Her İhtiyaca Uygun Çözümler
Airstage V serisi ile VRF sektöründe bulunan General markası, klima sektörünün önde gelen Japon firmalarından biri olmakla beraber, split grubunda Avrupa’da birçok ülkede lider konumda bulunmaktadır. Çevre dostu R410A gaza sahip, DC inverter kontrolü ile yüksek performans değerlerine ulaşılan Airstage V serisi, kullanıcılara 11 ayrı tip; 50 farklı iç ünite modeli ile seçim özgürlüğü sunmaktadır. % 50 - % 150 kapasite aralıklarında iç ünite bağlanma oranlarına sahip olan sistem, bu yüksek aralık sayesinde otel, plaza, hastane gibi değişken ihtiyaçların fazla olduğu mekanlarda, aynı dış üniteye daha çok sayıda iç ünite bağlama imkanı sunarak, yatırım maliyetlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır. -15 C dış ortam sıcaklığında soğutma; -20 C dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilme yeteneği ile sektördeki en üst değerler içerisinde yer alırken, Türkiye’nin her köşesinde 4 mevsim kullanıma imkan sağlamaktadır. Birbirinden en uzak dış ve iç ünite arası mesafenin 150 m.’ye kadar ulaşabilmesi tasarımcıya önemli esneklik sağlarken, ilk branşmandan sonra her bir yöne 60m’ye kadar tesisat uygulaması mümkündür.

Gelişmiş Kontrol Sistemi

Çok geniş kontrol seçeneklerine sahip Airstage V serisi kablolu veya kablosuz uzaktan kumandalar ile bireysel kontroller sağlarken, 16 adede kadar iç ünite grubunu kontrol edebilen grup kumanda ve 400 adetlik iç ünite grubunu aynı anda tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan merkezi kumanda ile son kullanıcılara, proje mühendislerine geniş seçim imkanları sağlamaktadır. Sistemin kullanıldığı binaya kurulacak bir bilgisayar ile PC üzerinden tüm iklimlendirme değerleri kontol altına alınabilirken, arzu edildiğinde kurulacak alt yapı ile sisteme uzaktan erişim de sağlanmaktadır. PC kontrol sistemi ile iç ünitelerin her birinin veya iç ünite grubunun elektrik sarfiyatları paylaştırılabilmektedir. Bu sayede toplu konut, ayrı kullanıcılara sahip iş merkezleri gibi çok kullanucılı binalarda da VRF sisteminin kullanılması pratik hale gelmektedir.

Kurulmuş olan General Airstage VRF Sistemi iletişim hattının herhangi bir noktasından alınan sinyallerin bilgisayara aktarılması ile sistem üzerindeki tüm değerler, Servis Programı yardımı ile PC üzerinden takip edilebilmektedir.

Bu Gruptaki Diğer Ürünler
   • General VRF Sistemi  
   
 
 
Adres: Tabakhane Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No.55/Z1 Erenler / SAKARYA Telefon: 0 264 777 12 57  Faks: 0264 777 12 55  E-Posta: info@oziklimlendirme.com.tr
 
Ana Sayfa | Ürünler | Kurumsal | Haberler | Kataloglar | Galeri | İnsan Kaynakları | Etiketler | İletişim © Tüm Hakları Saklıdır